about us

افتخار بزرگی است که تمام کارکنان مجموعه بزرگ سنجابک در تلاش هستند تا بتوانند تجربه ای شگفت انگیز برای مشتریان برند سنجابک برآورده سازند. مهندسان و کارشناسان خبره بخش تحقیق و توسعه این شرکت سعی می کنند تا با بکار گیری بهترین روش تولید و ایده پردازی خلاقانه و تلاش های بی وقفه در خلق بهترین محصول  هنر آفرینی نمایند.

همواره اولویت برند سنجابک تولید محصول با طعم های مختلف و شگفت انگیز در بسته بندی های زیبا و جالب توجه است. این تفاوت چشم گیر در طعم و ترکیب مدیون استفاده از مواد اولیه طبیعی با کیفیت است که سبب شده سنجابک بتواند علاوه بر جلب رضایت مشتریان بازار داخل کشور، در خارج از ایران نیز با استقبال قابل توجهی روبروشود. برند سنجابک با صادرات به کشورهایی از جمله ترکیه ، چین ، دبی ، روسیه و بسیاری کشورهای دیگرعلاوه بر اثبات توانایی ومهارت خویش، توانسته است نقش بسزایی در توسعه اقتصاد کشور و سهم بالایی از بازار ایران را بدست آورد. 

 رضایت مشتریان و مصرف کنندگان محصولات سنجابک بزرگترین دلیل و انگیزه ما جهت ادامه این مسیر است.  خرسندیم که در تمام این راه پر فراز و نشیب همواره نقش بسزایی در کارآفرینی و اشتغال زایی این مرز و بوم ایفا می نماییم و گردش چرخی از هزاران چرخ صنعت ایران زمین را عهده دار هستیم .

سنجابک نخستین واحد تایید شده در مدیریت کیفیت و بهداشت از کشور آمریکا به شماره ثبت بین المللی November 2008.Sms602011 در منطقه خاورمیانه و همچنین دریافت کننده تندیس واحد نمونه معاونت غذا و دارو در سال 1397 شما را به تغذیه ای سالم از دل طبیعت دعوت می نماید